Kalendář akcí
<
Srpen 2020
>
Po Út St Čt So Ne
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
AMERIKA 27. - 29. 10. 2017 - ZÁPIS Z AKCE

Je to pro mě asi jedna z nejpěknějších chat, na které jezdíme a tentokrát měla být program trošku jiný, než obvykle. V pátek po hektickém odjezdu od Lídlu, kdy se Vojtěch  musel vracet domů pro plavky a Hanys přijel standardně pozdě, jsme zdárně dorazili na chatu cca 15 km za Odrami. Příjezd se celkem těžko hledá, takže jsem již asi 2 km před odbočkou z hlavní cesty dával blinkr a vyhlížel tu správnou odbočku. Bohužel pořád to nebyla ona a myslím, že Ondřej v autě za mnou si musel myslet, že jsem se zbláznil.

Po ubytování jsme dohřáli koupací káď  a než začalo soutěžení, udělali jsme několik aktivit na seznámení se s novými členy z Darkoviček. První soutěží měl být battle na skákačkách (dance padech), ale bohužel jeden vypověděl službu, takže se skákalo jen na skóre. A následovala večeře v podání 50 hot dogů, ale děti měly zájem spíše jen o klasický párek v rohlíku a hot dog se vším si dali jen vedoucí a Láďa s Andělou. To už byla káď dostatečně teplá na koupání, a tak se šlo na skupinky do plavek. Největší problém samozřejmě nastal, když měly děti z kádě uvolnit místo pro další skupinu, protože vylézt z teplé vody na studený vzduch se samozřejmě nikomu nechtělo.

V sobotu jsme začali program pouštěním draků. A že opravdu létali. O to jsme měli větší radost. Akorát u bat draka jsme museli použít největší závaží, co jsme v oddíle měli, Bubuše. Po dracích se rozjel na plno program na jednotlivce a následovaly turnajově hry (ticket to ride, prďák, kuželky, pexeso, tetris, bojovka s míčky, šipky, piškvorky a mnoho další). Mezitím holky vařily vege čínské nudle, kterými děti celkem překvapily a po kterých se jen zaprášilo. A Bubu topil pod kádi na další večerní koupání, ale topil tak intenzivně, že jsme museli dopustit ještě studenou vodu a káď ochladit, jinak bychom měli 4 kubíky dětské polívky. Před večeří ještě Anička rozlosovala všechny do dvou týmů a začala zmrzlinová bitva. Na večeři se zaprášilo po 8 domácích pizzách a šlo se znovu do kádě.

V neděli už byl klasický průběh - posnídat, vyhlásit výsledky (Anička vyhrála oddílový cyklodres) a uklidit chatu. A kolem 12. hodiny domů. 

Perník

Jméno:
Heslo:
| ADMIN |