Kalendář akcí
<
Duben 2018
>
Po Út St Čt So Ne
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Kronika z roku 2015
ROZÁRKA – KLOKOČOV 6. - 8. 11. 2015 - ZÁPIS Z AKCE

Předposlední vícedenní výprava tohoto roku se konala na oblíbené chatě Rozárka v Klokočově. Přestože počet dětí v oddílových družinách není vysoký, výpravy se jich se zúčastnilo celkem hodně (16 plus 1 nemluvně :)). Na úplně první třídenní výpravu jely děti z obnovené družiny Lištiček a také 5 dětí od Krišpy z Charity z Dubiny.

(Celý článek)

CVILÍN - ZÁPIS Z AKCE

V neděli ráno jsme se sešli v malém počtu sedmi lidí na Hlučínském vlakovém nádraží a vydali jsme se motoráčkem směr Opava.

(Celý článek)

66. SRAZ ODDÍLU 3. - 4. 10. 2015 - ZÁPIS Z AKCE

Na letošní sraz oddílů jsme po dlouhé době vyrazili až v sobotu ráno. Důvodem bylo především hlášené chladné počasí, a tak jsme jednu noc strávili raději pod peřinou doma. V sobotu jsme tedy jeli přes Křižíkovou až do Poruby, projeli jsme tak celou Ostravu. Po cestě si Hanys odskočil do kanceláře pro oddílovou hru, kterou tam předchozí odpoledne nechal.

(Celý článek)

pětiboj2015uKDO NEVÍ, JAK SE NA KRAVÍ DŮL DOSTAT, SEJDEME SE V 13,30 U HASIČSKÉ ZBROJNICE V BOBROVNÍKÁCH A ODTUD PŮJDEME SPOLEČNĚ...

(Celý článek)

VIP KRKONOŠE 29. 4. – 3. 5. 2015 - ZÁPIS Z AKCE

Jelikož nás čekala opravdu dlouhá cesta z Hlučína až do Rokytnice nad Jizerou, rozhodli jsme se vyrazit už ve středu odpoledne s výhledem, že po deváté budeme na chalupě. A všechno tomu skutečně nasvědčovalo. Sice se cestou lehce zamotal Žizela, když následoval Hanyse až k někomu domů, přičemž Hanys jel jen vyzvednout zapomenuté vesty a následně chtěl Žizi projet lesem. Ještě ty Darkovice moc nezná. Na hranicích proběhla výměna vest tak, aby v každém autě bylo požadovaných 5 kousků, což se ukáže být dosti zásadní.

(Celý článek)

KULIČKIÁDA 11. 4. 2015 - ZÁPIS Z AKCE

V rámci celoroční akce pro veřejnost s názvem "Oddíl není nuda", se ve slunečné dubnové sobotě uskutečnila v prostoru bývalé pískovny kuličkiáda. A jak už to tak u nás bývá, nebyla to kuličkiáda zcela tradiční. Cvrnkání do ďůlku samozřejmě nemohlo chybět, ale mimo této klasické disciplíny byly připraveny další čtyři stanoviště. Možná k tomu přispělo i prohlášení Krišpy, že kuličky jsou nuda.

(Celý článek)

KUSALÍNO 27. - 29. 3. 2015 - ZÁPIS Z AKCE

Na jednu z asociačních chalup v přijatelné vzdálenosti od Hlučína jsem vyrazili po dvou letech. Ačkoliv je chata v Beskydech, cesta trvá poměrně dlouho, jelikož je potřeba se dopravit do Ostravy, pak do Hranic, tam přestoupit na vlak do Vsetína a ve Vsetíně dojet autobusem na Jasénky. Expres do Hranic byl naprosto narvaný a mnozí museli stát na chodbě, na Svinově pak přistoupil další oddíl a ve vlaku nebylo k hnutí. To však nevadilo partičce Poláků, kteří ze svého kupé neustále odcházeli a zase přicházeli a jen drmolili PŘEPRAŠAM.

(Celý článek)

ZÁPIS - VÝPRAVA OSTRAVA 21. -22. 2. 2015

Předposlední únorový víkend jsme vyrazili a trošku netradiční výpravu, nejeli jsme nikam do přírody, ale do nedaleké Ostravy. Původně bylo v plánu přespat v charitním středisku, ale vzhledem k tomu, že se Frenky ve čtvrtek urazil (čti způsobil si úraz) a nemohl s Kamčou do střediska s námi, museli jsme najít jiné ubytko. Frenky však velmi rychle dohodl s Čmoudíkem přespání v jejich klubovně.

(Celý článek)

VÝSLEDKY REGATY 2015

letak

(Celý článek)

BOBOLYŽOVAČKA ŠIKMINA GRUŇ 2015

I letos jsme vyrazili na tradiční bobolyžovačku na Gruň, letos však počasí vypadalo na to, že se bude i lyžovat a bobovat. Ač byl termín téměř totožný s loňským, vypadalo to letos, že bude aspoň 16,34 cm sněhu. Jelikož je doprava na Gruň složitá, zajistili jsme dopravu auty. Bylo však potřeba zjistit přesný počet účastníků. To se povedlo, z konečného seznamu však omylem vypadl Tobi a na srazu to s podivem zjistil jako první Kolibřík, který zná jménem cca 4 členů oddílu včetně vedoucích:)

(Celý článek)

ZÁLESAKOVINKY 2015 ZIMNÍ VYDÁNÍ

V novém roce 2015 nás opět čeká mnoho akcí, několik změn a novinek. Tou první jsou právě čtené ZÁLESÁKOVINKY – pravidelný pololetník, který bude obsahovat nejzásadnější informace na nadcházející pololetí. Tentokrát pouze v elektronické podobě, jeho další vydání by měla být obsáhlejší a k dispozici i v tištěné podobě, abyste ty nejzásadnější informace měli po ruce a nemuseli hledat na internetu. Nyní již k informacím a novinkám:

(Celý článek)

Jméno:
Heslo:
| ADMIN |